Novinky

ŽELEZNÝ PES 2009 psí triatlon v Sadské

09.09.2009 12:51

V sobotu jsme si se Zippy zaplavali 150 m, jeli na kole 5km a zaběhli asi 4,6 km .. celé jsme to zvládli s oblékáním, pádem na kole, přezouváním, při běhu si Zippy vykonala  i potřebu :)   a to vše za 40 minut a 9 vteřin, celkově to dalo na krásné 3 místo.  celkové výsledky zde

—————

V Telči se nám dařilo :)

03.09.2009 20:55

Druhá část Hill´s cupu - Telč 2009

Do Telče jsme se Zippy vyrazili brzy odpoledne, jelikož jsme netušili kam to vlastně jedem, ale jelikož můj orientační smysl mě nezklamal ani jsme nezabloudili. Do Olší jsme dorazili kolem 7 hodiny.Po prezentaci jsme vyrazili si projít trať.Bylo dost vedro,tak jsem moc doufala ,že příjde to slibované ochlazení a přišlo k ránu mě vzbudil déšť, který mi kapal na hlavu, jelikož jsem spala v otevřeném autě.

Startovalo se V 9 ráno a lilo, lilo a lilo Zippy to vyhovovalo, a mě to bylo celkem jedno, jelikož jsem měla mokrý věci už z auta:).Jelo se nám fakt dobře asi jen s jedním zaváháním a bez jaké koli kolize při předjíždění. Do cíle jsem dorazila skoro poslepu bahno bylo opravdu kvalitní:) dokud jsem se nekoukla na výsledky nešulila jsem, že jsme byli až tak rychlí .... po první etapě 1. :)

Kolem poledne začal dokonce ustávat déšt ,tak jsem sbalili a vyrazili do centra Telče, kde nás večer čekala 1,7 km dlouhá etapa...,opět jsme si šli projít trať :)  Z náměstí kolem zámku, parkem po písčitých chodníčcích, samá zatáčka :)  Pro Zippy jako dělané :) taky se to ukázalo 200m po startu , (Zippy se snaží doběhnout soupeře, který je v levo od nás, a tak to veme kolem stromu zleva a já bohužel zprava.... :) )  naštěstí jsme vyvázli bez zranění ....  ale na tak krátké trati je to docela zdržení .. a bylo to 4 místo ....a náskok z 1 kola se vyrovnal...

V neděli ráno jsme se přemístili k rybníku Roštejn ,kde nás čekalo poslední kolo dlouhé asi 4,5km  startovalo se v 30s intervalech, měla jsem v plánu projít si před startem trať, ale z důvodu ranní zmatenosti kuli parkování jsme to nestihli, tak to byla trochu jízda do neznáma.... párkrát Zippy zaváhala při odbočování asi to bude ještě na dlouho :), ale jinak šla moc pěkně ....v cíli nikdo nebyl schopnej říct, jak to vlastně dopadlo:)  Tak jsem se nechala překvapit a čekala na vyhlášení.... a přála si aby to byla bedna :) No dopadlo to a na tý bedně nás bylo 5 :)   a podle výsledku to vyšlo, tak že na tom nejvyšším jsme tam byly všechny 3 :)  takže 1.-3. místo    výsledky  celkově v hodnocení Hill´s cupu jsme se posunuli na bodované 4.místo

—————

Hill´s cup Plzeň

05.05.2009 19:02

1. – 3. května 2009 se konaly první 3 etapy Hill´s cupu. Se Zippy to byla naše premiéra na závodech. Přihlásili jsme se do kategorie BkjW ( cyklista a pes) . Umístili jsme se na 6.místě   výsledky

V neděli se ještě  jela štafeta :já se Zippy na kole, Michal Šefrna běžel, a Michal Swidersky jel na kolobrndě skončili jsme na 2.místě